image
Izimoto.pl

Izimoto.pl to internetowa giełda nowych i używanych części samochodowych. Każdy użytkownik może być kupującym oraz sprzedawcą wystawiającym swoje przedmioty.

Serwis Izimoto.pl został przez nas stworzony od zera. Znalazły się w nim takie funkcje jak wystawianie, edycja i pełne zarządzanie własnymi ofertami, różne formy płatności i rozbudowany system dostawy części, system komentarzy, profile użytkowników, wyszukiwarka tekstowa oraz zaawansowana wyszukiwarka po wielu parametrach ofert. Do tego serwis w odróżnieniu od innych serwisów przeznaczonych dla handlu częściami posiada pełną ścieżkę transakcyjną zarówno dla zalogowanych, jak i niezalogowanych użytkowników.

Dla Izimoto.pl zaprojektowalismy i stworzyliśmy także panel administracyjny, który pozwala na pełny dostęp do danych transakcyjnych, zarządzanie użytkownikami, kontami oraz ofertami. Ponadto poprzez specjalnie stworzone do tego celu api panel administracyjny pozwala na łączenie się z innymi serwisami sprzedaży części i synchronizację listy ofert - co jest szczególnie pomocne zwłaszcza dla dużych sprzedawców.

Technologie: PHP 7, Symfony 4, Angular, Redux, Redis, PostgreSQL, Docker.

Branża IT Rok inwestycji 2016 Słowa kluczowe aplikacja webowa, internetowa giedła motoryzacyjna, części samochodowe

BH Steel-Energia Sp. z o. o.
al. Korfantego 141C
40-154 Katowice
NIP 6342469766© BH Steel-Energia Sp. z o.o. 2019, All Rights Reserved.