Plan połączenia spółek

1.10.2019

BH Steel-Energia Sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach, zgodnie z art. 500 § 2 (1) Kodeksu Spółek Handlowych udostępnia do publicznej wiadomości Plan Połączenia z Industria Deweloper Sp. z o.o.

Ogłoszenie BH Steel-Energia Sp. z o.o.
Zarząd BH Steel-Energia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, działając na podstawie art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, ogłasza, że dnia 1 października 2019 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany plan połączenia Industria Deweloper spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, jako spółki przejmowanej, ze spółką BH Steel-Energia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, jako spółką przejmującą. Zgodnie z przepisami prawa spółka udostępnia przedmiotowy Plan połączenia do publicznej wiadomości.

Ogłoszenie Industria Deweloper Sp. z o.o.
Zarząd Industria Deweloper spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, działając na podstawie art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, ogłasza, że dnia 1 października 2019 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany plan połączenia Industria Deweloper spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, jako spółki przejmowanej, ze spółką BH Steel-Energia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, jako spółką przejmującą. Zgodnie z przepisami prawa spółka udostępnia przedmiotowy Plan połączenia do publicznej wiadomości.

Szczegółowy plan połączenia znajdziecie Państwo klikając tutaj.